Stomatologia Nadolna to unikalne miejsce stworzone z myślą o Twoim pięknym i zdrowym uśmiechu. Wierzymy, że przyjazna atmosfera, maksimum czasu poświęconego pacjentowi oraz doskonale zaprojektowane wnętrza gabinetów tworzą receptę na pozytywne doświadczenie wizyty u stomatologa.

Serdecznie zapraszamy,

Stomatologia Nadolna

ORTODONCJA

Aparaty stałe, przezroczyste aparaty nakładkowe, aparaty ruchome w uzębieniu mieszanym.

Czyli leczenie wad zgryzu. W naszym gabinecie specjalizujemy się w leczeniu ortodontycznym pacjentów ze wszystkich grup wiekowych. Zajmujemy się leczeniem w zakresie wad zgryzu oraz nieprawidłowości w ustawieniu zębów.

CHIRURGIA

Ekstrakcje , odsłanianie zębów zatrzymanych, plastyka zatoki szczękowej.

Chirurgia stomatologiczna to jedna z kluczowych, ale i trudniejszych gałęzi stomatologii. Obejmuje ona różnorodne zabiegi w obrębie jamy ustnej, a także w jej okolicach. Wspomaga także inne dziedziny leczenia dentystycznego.

PROTETYKA

Uzupełnianie utraconych zębów, korony i mosty pełnoceramiczne, protezy akronowe i acetalowe – elastyczne.

Jest to odbudowa utraconych tkanek zęba oraz uzupełnienie braków zębowych (jednego lub wielu zębów). Uzupełnienia protetyczne wykonuje się nie tylko ze względów estetycznych, ale również zdrowotnych.

IMPLANTOLOGIA

Implantologia, osteointegracja, łącznik protetyczny, odbudowa zęba.

Terapia implantologiczna jest najnowocześniejszą metodą przywracającą funkcje i estetykę utraconych naturalnych zębów. Implanty mają istotne zalety decydujące o ich wyższości nad innymi metodami leczenia braku uzębienia.

LECZENIE ZACHOWAWCZE

Leczenie próchnicy, usuwanie osadu i kamienia, lakowanie i lakierowanie zębów.

Stomatologia zachowawcza przy pomocy działań profilaktycznych i leczniczych pozwala uniknąć poważniejszych konsekwencji próchnicy zębów. Właśnie jej zapobieganiem jak również leczeniem jej następstw zajmuje się stomatologia zachowawcza.

PROFILAKTYKA I HIGIENA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

WYBIELANIE

System do wybielania zębów o kilka odcieni , odwrażliwiania i naprawy szkliwa stosowany w gabinecie stomatologicznym.

Proces wybielania zębów w poprzedza zawsze konsultacja, podczas której lekarz stomatolog przeprowadza wywiad oraz badanie całej jamy ustnej. Przeprowadzone badanie ma szczegółowo ujawnić ewentualne ubytki w uzębieniu.

NOWOCZESNE TECHNOLGIE

to gwarancja
najwyższego komfortu leczenia

TOMOGRAFIA CBCT

Tomografia CBCT to nowoczesne, nie inwazyjne i bardzo precyzyjne badanie, pozwalające na zobrazowanie wszystkich struktur głowy: szczęki, żuchwy, stawów skroniowo – żuchwowych, twarzoczaszki oraz zatok.

CEFALOLOMETRIA

Zdjęcie cefalometryczne to zdjęcie rentgenowskie boczne czaszki. Zdjęcie pozwala zobaczyć tkanki miękkie twarzy, zatoki przynosowe i podniebienie twarde.

PANTOMOGRAF

Pantomogram to rodzaj zdjęcia rentgenowskiego, na którym widoczne są zęby, szczęki, żuchwę i stawy skroniowo-żuchwowe. 

GALERIA

PARKING

WSPÓŁPRACUJEMY Z